Servis oken Krnov
Servis oken Krnov - uděláme vše pro Vaše okna, aby byla zase jako nová.
Servis oken Krnov Servis oken Krnov

 

Žaluzie a sítě

Žaluzie

Naše nabídka vnitřních a venkovních žaluzií je složena z několika různých produktových řad, přičemž každá má svá určení a specifika. Pro všechny produktové řady interiérového zastínění je však společná vysoká kvalita, moderní design a přijatelná cena.


Okenní sítě proti hmyzu

Stačí v průběhu letního větrání na moment rozsvítit v místnosti světlo a pokoj je plný hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken tento problém spolehlivě odstraní.
Pro moderní okna máme v nabídce snadno demontovatelné sítě do oken, pro starší okna pak sítě proti hmyzu do oken s pružinovými kolíky, případně obrtlíky, které vyžadují vrtání do okna.


Dveřní sítě proti hmyzu

Dveřní sítě proti hmyzu vás ochrání před nezvaným hmyzem všeho druhu. Dveřní síť je praktickou a téměř nezbytnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón. Dveřní síť je určena jak do balkónových dveří, tak do oken větších rozměrů. Předností této dveřní sítě proti hmyzu je princip samozavírání.


Látkové rolety

Pro elegantní zastínění vašich oken máme v nabídce látkové rolety Sunlite, Rollite a Verra, dále také rolety R-lite na střešní okna.
Díky kvalitnímu provedení a pestrému výběru látek dodá roleta vašemu interiéru osobité kouzlo.

Pro administrativní budovy a školy nabízíme zatemňovací rolety vhodné pro úplné zatemnění promítacích místností, poslucháren či školících místností.


Plissé žaluzie

Plissé je skládaná látková žaluzie, vhodná pro všechny typy oken. Je výjimečná svým uplatněním pro šikmá i oblouková okna.


Japonské stěny

Japonské stěny můžete využít k předělení velkých místností, nebo k zastínění velkých ploch.
Vyrábí se až do maximální šířky 5800 mm.


Venkovní rolety a venkovní žaluzie

Pro exteriérové zastínění máme v nabídce předokenní rolety Plasterax a Vivera, nadokenní rolety Stakusit, venkovní žaluzie a screenové rolety.


Žaluzie Žaluzie Okenní sítě proti hmyzu
Rolovací sítě proti hmyzu Dveřní sítě proti hmyzu Látkové rolety
Látkové rolety Plissé žaluzie Plissé žaluzie
Japonské stěny Japonské stěny Japonské stěny


Máte nejasnosti, dotazy? Kontaktujte nás!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.